Loading...

Gerçekten Web sitesi ihtiyacınız varsa Doğru Tercih yapın.
Web tasarım şirketi seçimi en başta düşünülmesi gereken önemli bir noktadır. Web site tasarım ihtiyacı olan şirketlerin bu alanda başarıyı sağlamaları için öncelikle web sitesi tasarım şirketi seçimini doğru yapmaları gerekir.
Web tasarım şirketlerinin önemli özellikler bölümümüzde belirli kısaca bu konuda bilgi alabilirsiniz. Kurumsal alanda web sitesi tasarımı yaptırmak isteyen şirketler kurumsal web sitesi tasarım sayfamızı ziyaret edebilirler.

Kolay, Pratik ve Kalıcı Çözümleri severiz. Web siteniz için hazır web tasarımlarımızdan seçerek başlayabilirsiniz. Sitenizi final görüntüsüne en yakın tasarımı beğeneceğiniz için sonrasında hayal kırıklığı yaşamazsınız. Hazır tasarımlar hesaplıdır ve hızlı sonuç verir. Bütün çalışmalarımız mantıklı mimariyi paylaşır ve pratik anlayışa uygun kullanıcıların sitede rahat gezinimini sağlayan yapıdadır.

Projenin tamamlanmasından sonra da Alora, müşterilerine içeriklerin ve grafiklerin kolayca değiştirilebileceği imkanları sunar. Şimdi değil, daha sonra da sizinleyiz. Alora bakım ve destek hizmeti ile web sitenizin güncel teknolojileri bulundurmasına özen gösterir.
Herhangi bir HTML bilgisi olmadan değiştirme imkanı tüm müşterilerine verilen standart bir hizmettir. Bu düzenlemeler basit, düzenli güncellemler veya değiştirmelerdir. İçerik yönetim sistemimiz ile müşterilerimizin sitelerini yönetebilme imkanını en temel standart olarak görürüz. İnternet üzerinden çalışma prensiplerine inanırız.
Bir internet şirketi olarak yaptığımız işe inanarak yaşarız. Birbirimizi görmesek de müşterilerimizle internet ortamında kalıcı ve sağlıklı bir çalışma ortamı kurarak yaşamaya inanmış ve adamış bir ekibiz. Saatlerde telefon konuşması ya da toplantılardan çok email ile yazışmaya inanırız.

Söz uçar yazı kalır misali, müşterilerimizin söylediklerini unutmamanın en akıllı ve pratik yolu da bu değil midir aslında ?

Öncelikle sizler için son derece şık bir web sitesi tasarımı yapıyor ve onu sizin yönetebileceğiniz şekilde programlıyoruz. Tasarım ve içerik kısmı tamamlanan sitenizi beğeninize sunuyor, zevkinize göre ne eksik ne fazlaysa tamamen sizin isteklerinize bağlı düzenliyoruz. Daha sonra tamamlanan web sitenizi yayına atıyoruz…
Tabi ki hizmetimiz sadece bununla kalmıyor. Optimizasyon(SEO) tabanlı hazırlanmış olan sitenizi başta Google olmak üzere arama motorlarına kaydediyor, sektörünüz ile ilgili belirlediğiniz kelimelerle yapılan aramalarda görüntülenmenizi sağlıyoruz.
İsterseniz standart aramalarda(sol tarafta) isterseniz Sponsor bağlantılar kısmında(sağ tarafta) belirlediğiniz kelimelerle yapılan aramalarda görüntüleniyorsunuz. Böylece hem mevcut müşteri portföyünüzün size olan saygı ve güvenini arttırıyor hem de yeni müşteriler kazanıyorsunuz.

Tüm bunların dışında birde mail marketing de denilen Toplu Mail hizmetimiz ile size özel hazırlanmış bir maili ( firma bilgileri, kampanyalar v.b içeren) datalarımızda mevcut bulunan milyonlarca sektörel mail adresinden istediğiniz sektördeki istediğiniz adet mail adresine ulaştırıyoruz. Üstelik mail gönderim hizmetimiz sonucunda size bir rapor sunuyoruz. Bu raporda maillerinizin gönderimi ile ilgili tüm ayrıntılar bulunuyor.
Tüm bu hizmetlerimizin amacı sizi sadece yapılmış bir web sitesi sahibi olmaktan kurtarıp web sitesinden verim alan işlerinin çoğunu web sitesi ve internet aracılığıyla halleden bir firma haline getirmektir. Alora Bilişim Hizmetleri olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız…

Soru, görüş ve istekleriniz için lütfen arayın…