Loading...

İnternet dünyasına yabancı mısınız?
İnternet ayıracak zamanınız azmı?
Bu işleri Takip edip Danışabileceginiz Bir Firmamı Arıyorsunuz?
İşte Başarınızın Gizli Ortağı ALORA İş Başında...

Size Göre Hata yaparak öğrenmek gibi bir lüksünüzde yok. Çevrede etrafta, işine ve sözüne güvenilir bir dostunuzda yok ki tavsiyelerini alabilesiniz.
Belkide bir şeyler öğrendiniz ancak bunlar yeterli değil daha Profesyonel bir yardıma ihtiyacınız var. Strese ve korkuya gerek yok.
İnternet dünyasıyla ilgili aklınıza takılan her ne varsa bize sorun, bizde size Tecrübelerimiz ve Profesyonelliğimiz ölçüsünde cevap verelim.
Güvenlik, güvenilirlik ve performans kriterleri ön planda tutularak kurumların ihtiyaçlarının tamamını karşılayabilecek, hazır uygulamalardan daha çok kendi alanlarıyla örtüşen entegre edilebilir yazılım gereksinimlerinin giderilmesi, çağdaş ve esnek iş modellerini profesyonel anlayışımızla müşterilerimize danışmanlık hizmeti vererek sunmaktayız.

Amacımız karmaşık sistemleri, güçlü veritabanı altyapımız ile kolay izlenebilir yapılar haline getirerek sektörel ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirmektir. Kuruluşumuzdan bu yana edinmiş olduğumuz süreç bazlı tecrübeleri, güncel teknolojiler ile birleştirerek müşterilerimizin verimli, güvenilir, katma değer sağlayan çözümlere ulaşması konusunda çalışmaktayız.

Danışmanlık hizmetlerimiz, sistem danışmanlığı, var olan operasyonel sistemlerin altyapısının hazırlanması, yazılım, süreç haritasının çıkarılması gibi hizmetlerin yanında, süreçlerde iyileştirme ve yeni süreçlerin sisteme dahil edilmesi için gereksinim analizlerinin ve sistem tasarımının yapılması hizmetlerini kapsamaktadır.